news/190511033110سایه_سرو10.jpg

1398/02/21     اتصال توان توانمند به نیاز نیازمند
راه حلی امروزی تر برای رفع نیاز نیازمندان
همه می دونیم که خیلی از هموطنامون تو وضعیت خوبی به سر نمی برن، و همه مون باید هر کاری از دستمون بر میاد براشون انجام بدیم، ما هم چند تا جوونیم که با این فکر اومدیم و دست به کار شدیم. فکر نکنین که با خیریه ها و ان جی او های دیگه می خوایم رقابت کنیم، اتفاقاً همه ی تلاشمون رو می کنیم که اونا بتونن بهتر کارشون رو انجام بدن. و فرآیند کمک رسانی به هموطنانمون تو فضای شفاف تری انجام بشه.

سایه : اتصال توان توانمند به نیاز نیازمند
سایه، سامانه اینترنتی و نوین جمع آوری اطلاعات نیازمندان جهت ارائه به توانمندانه که توسط موسسه ترنم صبح سپید مدیریت و پشتیبانی میشه. گروههای مختلف از نیازها توسط خیریه های عضو سایه بررسی و ثبت می شن تا توانمندانی که توانشون رو به سیستم سایه معرفی می کنن به بهترین نحو و در سریع ترین زمان بتونن نیاز مرتبط با توانشون رو شناسایی کنن، که پس از انتخاب نیاز توسط فرد توانمند از طرف خیریه مربوطه ارتباط با فرد توانمند برقرار میشه و توان ارائه شده به دست نیازمند می رسه.

همواره یکی از اولویت های تیم سایه ارتقای سطح فنی این سامانه با هدف بهبود تجربه کاربری کاربرهاست. به طوری که در طول فرایند ثبت توان، انتخاب نیاز بتونیم به بهترین شکل بستر رو برای شما فراهم کنیم.سایه
text here