news/190507113735logo.png

1398/02/17     آنی رو ؛ بدون توقف تا مقصد
آنی‌رو؛ تنهـــــــا شیوه پرداخت عــــــــوارض آزادراهی
دیگر نیازی به کاهش سرعت یا توقف برای پرداخت عوارض آزادراهی نیست! خودروهای ترددکننده در آزادراه‌های کشور از طریق سامانه آنی‌رو به‌طور خودکار شناسایی می‌شوند و مبلغ عوارض با روش‌های متنوعی قبل، حین یا بعد از تردد قابل پرداخت است.

روش‌های پرداخت
برای راحتی ترددکننده‌های آزادراهی روش‌های مختلفی برای پرداخت در نظرگرفته شده است. ابزارهای پرداخت آنی‌رو از طریق شرکت‌‌های دارای مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت شاپرک در اختیار ترددکننده‌ها قرار می‌گیرد. ترددکننده‌ها می‌توانند با مقایسه خدمات شرکت‌های همکار آنی‌رو مناسب‌ترین روش را مطابق با نیازهای خود انتخاب کنند. در حال حاضر پرداخت عوارض آزادراهی از طریق روش‌های زیر امکان‌پذیر است.

کسر مستقیم از حساب بانکی
با موافقت کاربر و دادن اجازه برداشت از حساب، مبلغ عوارض در ازای هر بار تردد در آزادراه، به‌صورت خودکار از حساب بانکی اعلام‌شده کسر و به مالک خودرو اطلاع‌رسانی می‌شود. درحال حاضر دارنده‌های حساب در بانک‌های ملت، سپه، اقتصاد نوین، انصار، شهر، ایران‌زمین، دی، پست بانک و سرمایه می‌توانند از این روش پرداخت استفاده کنند.

تگ
در این روش کاربر قبل از تردد نسبت به تهیه تگ و نصب آن بر روی خودرو اقدام می‌کند. مبلغ عوارض به‌طور خودکار پس از عبور خودرو از آزادراه از مبلغی که در کیف پول تگ شارژ شده است کسر می‌شود.

کد دستوری USSD
استعلام بدهی و یا پرداخت عوارض آزادراهی با گرفتن کد زیر توسط گوشی تلفن همراه به‌راحتی قابل پرداخت است.
8#*720*

خودپرداز
بدهی‌های معوق عوارض آزادراهی از طریق دستگاه‌های خودپرداز بانکی در سرتاسر کشور قابل پرداخت است. مالکین محترم خودرو که پیامک حاوی شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت کرده‌اند و یا از وب‌سایت nspay.ir دریافت می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز بانک‌های ملت، سامان، انصار و شهر در سراسر کشور (بیش از پانزده هزار دستگاه) نسبت به پرداخت اقدام فرمایند.

کارت‌خوان
امکان پرداخت عوارض آزادراهی از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان مستقر در پمپ بنزین‌ها، مجتمع‌های تفریحی و توقف‌گاه‌های بین‌راهی در آزادراه‌های کشور فراهم شده است.

پرداخت سازمانی
شرکت‌ها و کسب‌وکارهایی که متولی تعدادی خودرو هستند، می‌توانند از خدمات پرداخت گروهی بابت گروه خودروهای تحت مدیریت خود استفاده نمایند.

ویژگی‌های آنی‌رو
ترافیک همواره یکی از جنبه‌های ناخوشایند تردد بوده است. اینکه ساعت‌ها قبل از رسیدن به مقصد در ترافیک بمانید انرژی شما را کاهش می دهد و لذت سفر را کم می‌کند. یکی از گره‌های ترافیکی صف‌های طولانی پرداخت نقدی عوارض آزادراهی است. سوخت اضافه‌ای که به هدر می‌رود، گازهای گلخانه‌ای که تولید می شود و کاغذهایی که برای فیش عوارض آزادراهی مصرف می‌شود، همگی از مشکلات پرداخت نقدی عوارض آزادراهی بوده است. «آنی‌رو» راهکاری‌ است که جایگزین پرداخت نقدی عوارض آزادراهی در کشور شده است.

مرکز تماس آنی‌رو
خدمات پشتیبانی خدمت آنی‌رو به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به هم‌میهنان عزیز هستند. لطفا درصورت وجود هرگونه سوال، ابهام یا نظر با یکی از روش‌های زیر با ما تماس بگیرید.
02163468531
100001531


آنی رو
text here